Pārlekt uz galveno saturu

Darba piedāvājums fizioterapeitam Vecumniekos

31.08 2024 21:00

SIA “Rolial-W” (Reģ.Nr.43603087887) aicina darbā fizioterapeitu terapijas kabinetā “Kids GYM” Vecumniekos

Galvenie pienākumi:

  • Fizioterapijas konsultācijas;
  • Veikt pacienta funkcionālā stāvokļa izmeklēšanu, novērtēšanu;
  • Vadīt individuālās un grupu nodarbības;
  • Sniegt rekomendācijas.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība attiecīgajā jomā;
  • Fizioterapeita sertifikāts;
  • Reģistrācija Ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • Praktiskā darba pieredze fizioterapeita darbā;
  • Spēja strādāt ar visu vecumu klientiem (darbs ar bērniem uz zīdaiņiem tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • Patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu darbu;
  • Vēlams kinezioteipošanas sertifikāts un pieredze;
  • Augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta, cilvēciska attieksme un empātija.

Piedāvājam:

  • Elastīgs darba grafiks, iespēja organizēt savu darba laiku;
  • Darba samaksa- % no ambulatorajiem pakalpojumiem. Vidēji 10Eur (uz rokas) par nodarbību, atkarīgs no nodarbības ilguma;
  • Iespējamas dažādas sadarbības formas;
  • Labi aprīkots, ērts, drošs darba kabinets;
  • Iespēja bez maksas apmeklēt trenažieru zāli 7GYM ,kā arī vadīt nodarbības šajā zālē.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: kidsgym.lv@gmail.com līdz 2024.gada 31.augustam

Ja Tev ir jautājumi, droši sazinies ar mums rakstot e-pastu vai zvanot 26367452.

Alga
€10.00
Darba devējs
SIA “Rolial-W”