Pārlekt uz galveno saturu

Darba piedāvājums fizioterapeitam Vācijā

31.05 2024 12:00

Fizioterapijas prakse “Praxis für Physiotherapie und Prophylaxe Armin Schäfer” aicina darbā fizioterapeitu uz pilnu slodzi darbam Lahr, Vācijā.

Prasības:

  • Fizioterapeita izglītība
  • Labas vācu valodas zināšanas

Darba apraksts:

  • Darbs ar ambulatorajiem pacientiem, prakse specializējas ortopēdisko, neiroloģisko un iekšķīgo slimību pacientu aprūpē
  • Darba vietas adrese: Bertholdstrasse 12, Lahr, Deutschland

Piedāvājam:

  • Darbu draudzīgā kolektīvā
  • Pilnu slodzes darbu
  • Labprāt palīdzēsim mūsu interesentiem ar formalitāšu nokārtošanu diploma atzīšanā (Regierungspräsidium Stuttgart)
  • Palīdzēsim ar dzīvesvietas mekējumiem
  • Palīdzēsim valodas zināšanu uzlabošanu līdz nepieciešamajam B2 līmenim
  • Paralēli darbam praksē, fizioterapeitam ir iespējas celt savu kvalifikāciju dažādos kursos, kā piemēram, Manuālā Limfodrenža, Manuālā Terapija u.c., ko arī finanisiāli atbalstīsim
  • Atalgojums € 3050,  plus piemaksas par kvalifikāciju

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@ppschäfer.de

Kontaktpersona: Armin Schäfer, info@ppschäfer.de

Alga
€3050.00
Darba vieta
Bertholdstrasse 12, Lahr, Deutschland
Darba devējs
“Praxis für Physiotherapie und Prophylaxe Armin Schäfer”