Pārlekt uz galveno saturu

Darba piedāvājums fizioterapeitam Ogrē

15.06 2024 12:00

Ogres veselības centrs (SIA LENIS L, Ārstniecības iestādes reģ.Nr.7402-00095) aicina darbā fizioterapeitu/-i.

Prasības:

  • Fizioterapeita izglītība (var būt augstskolas fizioterapijas students)
  • Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā, sertifikāts specialitātē un iepriekšējā darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Labas komunikācijas spējas ar klientiem un darba kolēģiem
  • Vēlme strādāt
  • Veicināt savu un uzņēmuma attīstību
  • Piedalīties sociālo tīklu reklāmās

Piedāvājam:

  • Darbu profesionālā komandā
  • Stabilu darba vidi
  • Elastīgu (saskaņojamu) darba grafiku
  • Atalgojumu atbilstoši nostrādātajam (akorda alga bruto 38-40 % no sniegtajiem pakalpojumiem)
  • Sociālās garantijas

Darba apraksts:

  • Darbs ar ambulatorajiem pacientiem
  • Pacienta funkcionālā stāvokļa izmeklēšana, novērtēšana, terapijas plāna sastādīšana
  • Darba vietas adrese: Mālkalnes prospekts 3, Ogre

Pieteikties darbā, CV un pieteikuma vēstuli sūtot uz e-pasta adresi: info@ovc.lv līdz 15.06.24.

Uzņēmums informē, ka sazināsies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Alga
€1400.00
Darba vieta
Mālkalnes prospekts 3, Ogre
Darba devējs
Ogres veselības centrs