Pārlekt uz galveno saturu

Darba piedāvājums fizioterapeitam Bauskā

23.08 2024 12:00

SIA „Bauskas slimnīca”, reģistrācijas Nr.43603017682, aicina darbā

Fizioterapeitu

profesijas klasifikatora kods 2264 02

Prasības

  • Augstākā izglītība veselības aprūpē, kvalifikācja fizioterapijā (var būt beidzamā kursa students)
  • Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā
  • teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • vēlme strādāt gan ar pieaugušajiem, gan bērniem;
  • teicamas datora prasmes, prasme strādāt ar biroja tehniku un sakaru ierīcēm, viedierīcēm, amata pienākumu veikšanai nepieciešamo programmatūru, informācijas sistēmās un datu bāzēs;
  • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • Iniciatīva jaunievedumu ieviešanā darba procesu pilnveidošanai.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu;
  • Atalgojums no EUR 1643.00 bruto mēnesī;
  • Motivējošu atlīdzības sistēmu (piemaksa par stāžu medicīnā no 6%-8%, u.c.);Darba vidi, kas ir attīstības un inovāciju procesos, piedalīties procesos, lai sasniegtu profesionāli augstu rezultātus;
  • Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu, apmaksātu tālākizglītību;
  • Dinamisku, radošu darbu draudzīgā kolektīvā un jaunus kontaktus;
  • Augstas sociālās garantijas (veselības apdrošināšana, u.c.);
  • Ģimenei draudzīgu darba vietu.

Galvenie pienākumi:

  • Pacientu funkcionālā stāvokļa izvērtēšana, analīze, atzinuma sagatavošana
  • rehabilitācjias plāna sagatavošana, iekļaujot pacientam atbilstošas rehabilitācijas metodes
  • individuālo nodarbību vadīšana
  • pacientu izglītošana veselības veicināšanas jautājumos savas kompetences ietvaros
  • darbs multiprofesionālā rehabilitācijas programmā, piem., Agrīnās intervences programmā

Iesniedzamie dokumenti:

  • Darba gaitas apraksts (CV);
  • Izglītību apliecinoši dokumenti;
  • Motivācijas vēstule.
  • Pieteikumu un dokumentus sūtīt uz e-pastu: personals@bauskasslimnica.lv līdz š.g. 23.augustam

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa regulas (ES) 2016/679 par
fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ direktīvu 95/46/EK  (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, SIA “Bauskas slimnīca” informē, ka:
Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi;
Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Bauskas slimnīca”

Alga
€1643.00
Darba vieta
Dārza iela 7/1, Bauska
Darba devējs
Bauskas slimnīca