Pārlekt uz galveno saturu

Informatīvs pasākums "Cilvēcīgi par tehnoloģijām"

-

Aicinām Jūs uz programmas informatīvo pasākumu “Cilvēcīgi par tehnoloģijām” veselības aprūpes speciālistiem - digitālo prasmju un inovāciju programma veselības aprūpes speciālistiem un jaunuzņēmumiem.

Attēls

Rīgas Stradiņa universitāte - EIT Health RIS centrs Latvijā un Riga TechGirls piedāvā unikālu bezmaksas meistarklašu programmu veselības aprūpes specialistiem un jaunuzņēmumiem Latvijā.

 

Jau otro gadu ar papildinātu saturu un sadarbībā ar EIT Health, šīs programmas mērķis ir nodrošināt Latvijas veselības aprūpes nozarei specifisku digitālo prasmju un inovāciju apmācību.

Programmā, kas tiek īstenota latviešu valodā, aicināti piedalīties gan veselības aprūpes nozares pārstāvji un darbinieki, gan tehnoloģiju un jaunuzņēmumu profesionāļi.

Programma ir veidota tā, lai dalībnieki varētu iegūt pārliecību par digitālajiem procesiem, praktiskas zināšanas, apmainīties ar pieredzi, izprast veselības aprūpes sistēmu sarežģītību un izpētīt veselības aprūpes sistēmas dalībnieku dažādās lomas un motivāciju.

Sākot ar 2024. gada septembri, 3 mēnešu ilgā tiešsaistes programma ietvers 24 teorētiskās un 4 praktiskās nodarbības, kas sadalītas 5 galvenajos moduļos.

Tā noslēgsies ar absolventu tīklošanās pasākumu uz vietas, veicinot komunikācijas platformu turpmākai mijiedarbībai starp veselības aprūpes speciālistiem un jaunuzņēmumiem.

 

Aicinām Jūs uz programmas informatīvo pasākumu, lai iegūtu plašāku ieskatu par plānoto saturu, formātu un piedāvātajām iespējām.

 

Pasākums notiks š.g. 22.maijā plkst. 15.00 – 17.00,  RSU Anatomijas muzejā, Kronvalda bulvārī 9.

 

Lūdzam reģistrēties pasākumam RSU mājaslapā. Vietu skaits ierobežots!