Pārlekt uz galveno saturu

ĒK grāmata "Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas dilemmas"

Pēc LFA Ētikas komitejas ierosinājuma latviešu valodā nu pieejama prof. Henk J. Stam redakcijā izdotā grāmata par ētikas dilemmām rehabilitācijas speciālista darbā. Medicīniskās, ētiskās un morālās dilemmas ir bieži sastopamas visās medicīnas jomās, tostarp fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā. Grāmatas mērķis ir veicināt izpratni par dilemmām ar kurām saskarās rehabilitācijas jomas speciālisti ik dienas!

Grāmatā aprakstīti ētiska rakstura gadījumi - dilemmas - ar kurām ikviens no mums var saskarties veicot darba pienākumus. Aicinām izmantot grāmatu ne tikai kā labu lasāmvielu, bet arī kā domāšanas rīku! Kā Jūs rīkotos aprakstītajā situācijā? Kā Jūsu kolēģi rīkotos? Pārrunājiet gadījumus ar kolēģiem! Ir svarīgi veikt viedokļu apmaiņu un apspriest visas izvēles. Bieži vien būs vairāki rīcības varianti un viedokļi atšķirsies. Personiskās, kultūras, reliģiskās un politiskās atšķirības veido mūsu ētisko un morālo DNS. Dažādi viedokļi padara diskusiju interesantāku un auglīgāku. 

Eiropas Rehabilitācijas medicīnas akadēmijas izdotā grāmata - "Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas dilemmas" - pieejama šeit!