Pārlekt uz galveno saturu

Darba piedāvājums fizioterapeitam Valmierā

31.05 2024 12:00

Fizioterapijas centrs “ALAKRIS” (Reģ.Nr.54103110311) Valmierā aicina darbā FIZIOTERAPEITU!

Pieteikšanās līdz 2024.gada 31.maijam.

Galvenie pienākumi:
▪ Fizioterapeita profesijai atbilstošu pienākumu veikšana.
▪ Terapijas plāna sastādīšana.
▪ Vadīt individuālās un grupu ārstnieciskās vingrošanas.
▪ Ārstnieciskās masāžas.
▪ Teipošana.

Prasības kandidātiem:

  • Profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē, kvalifikācija fizioterapeits

Papildus prasības: Profesionālās darbības pamatuzdevumu veikšanai nepieciešamās zināšanas izpratnes līmenī. Zināšanas par slimību ārstēšanu, pacientu aprūpes teorētiskos un praktiskos pamatus, par ārstēšanas, aprūpes paņēmieniem un procesu izpildes secību, to racionālu organizāciju. Prasme plānot savu darbu un darba laiku.

Piedāvājam:
• atbildīgs, dinamisks darbs profesionālā un draudzīgā komandā;
• stabils atalgojums, sociālās garantijas. Atalgojums (pilna slodze) 2000- 2200.00 euro pirms nodokļu nomaksas;
• papildus piemaksas, kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas, apmaksāti tālākizglītības kursi;
• stabila, droša, moderna, sakārtota darba vide;
• Atsaucīgi, zinoši kolēģi.

Gaidām CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: alakris.valmiera@gmail.com
Adrese: SIA „MI Fizioterapija”, Cēsu iela 19, Valmiera, LV-4201.
T.27277766

Salary
€2200.00
Darba vieta
Valmiera
Darba devējs
ALAKRIS