Kursi: ''Miofasciālo ķēžu novērtēšana un dinamika: Jogas elemetu izmantojums terapijā – I daļa''

Kursi:

''Miofasciālo ķēžu novērtēšana un dinamika: Jogas elemetu izmantojums terapijā – I daļa''

Kursu mērķis: ir izprast miofasciālo ķēžu (myofascial chains) veidošanās mehānismu, to novērtēšanu un dinamiku. Miofasciālo ķēžu pielietojums atvērtās un slēgtās kinemātiskās ķēdēs. Miofasciālo ķēdes un to saikne ar dziļo stabilizācijas sistēmu (the deep stabilization system). Miofasciālo ķēžu praktiskais pielietojums fizioterapeita praksē, kas ietver jogas pozīciju pielietojumu miofasciālo ķēžu kontekstā, kā arī raugoties no biomehānikas un kinezioloģijas perspektīvas. Jogas pozīciju pielietojums muskuloskeletālo disfunkciju gadījumā. Bieži fizioterapeiti savā terapijā izmanto jogas elementus bez padziļinātām zināšanām un fizioterapeitiska pamatojuma. Tieši tādēļ šajā kursā tiks padziļināti aplūkots jogas pozīciju pielietojums, izmantojot miofasciālo ķēzu dinamika, biomehānikas un kinezioloģijas zināšanas.

Kursa A galvenās tēmas: miofasciālo ķēžu novērtēsana un dinamika; miofasciālo ķēzu pielietojums, izmantojot dažādās jogas pozīcijās; jogas pozīcijas, to praktiskais pielietojums pie dažādām disfunkcijām; elpošana kā daļa no dziļās stabilizācijas sistēmas, elpošanas tehniku praktiskais pielietojums terapijā pie dažādām disfuncijām.

Kursu pasniedzēja: Dr. Jitka Mala (Čehija) - pasniedzēja Charles University in Prague, The Faculty of Physical Education and Sport, fizioterapeite.

Norises laiks: 2021. gada 16. - 18. jūlijs
Kursu norises vieta: Veselības centru 4, Diagnostikas centrs, Grebenščikova iela 1, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1003, Konferenču zāle
Kursu mērķauditorija: paredzēti tikai fizioterapeitiem un fizioterapijas studentiem
Tālākizglītības punkti: 24 TIP (3 mācību dienas), apstiprināts LĀPPOS
Kursu cena: 450,00 euro
Kursu valoda: angļu valoda (vajadzības gadījumā tulkojums latviešu valodā)

Detalizēta informācija un pieteikšanās kursiem šeit!

Kursu programma pieejama šeit.

Go to top