Tiešsaistes lekcija: ''Sternoklavikulārā locītava''

Tiešsaistes lekcija:

''Sternoklavikulārā locītava''

   Pasākuma mērķis un uzdevumi: Apmācīt apzināt sternoklavikulārās locītavas un ar tām saistītās struktūras – piedāvājot zināšanas par to kā izvērtēt šo struktūru funkcionālo stāvokli (saistītās struktūras, kuras rada funkcionālus ierobežojumus). Kā pacientam var, palīdzēt uzturot un koriģējot šo ķermeņa daļu, potenciāli samazinot sāpes un palielinot kustību amplitūdu pleca locītavā.

Seminārā iekļautās tēmas, par pamata problēmām, kuras var radīt sternoklavikulārās locītavas funkcionālas strukturālas problēmas:

  • Sternoklavikulārās locītavas un ar tām saistīto struktūru anatomija;
  • Sternoklavikulārās locītavas un atslēgas kaula kustību biomehānika;
  • Sternoklavikulārās locītavas iesaistīto struktūru izvērtēšana un korekcijas iespējas, mīksto saistaudu tehnikas un mobilizācijas tehnikas;
  • Sternoklavikulārās locītavas saistība ar citām cilvēka ķermeņa daļām.


Semināra vadītājs: Artūrs Ivuškāns, apmācīt tiesīgs fizioterapeits

Semināra norises laiks: 2020. gada 31. oktobris (10:00-11:30)
Semināra norises: Tiešsaistes seminārs plānots ZOOM platformā
Mērķauditorija: Fizioterapeiti, ergoterapeiti
Cena: 28,00 euro
Tālākizglītības punkti: 2 TIP (saskaņots ar LĀPPOS)
Semināra valoda: Latviešu valoda

Pieteikšanās: sūtot pieteikumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pieteikumā jānorāda:
1. Vārds, uzvārds
2. Personas kods
3. Kontakttālrunis un e-pasts
4. Ja maksātājs ir juridiska persona, jāpievieno uzņēmuma rekvizīti

Apmaksa: Jums tiks sagatavots aizsūtīts rēķins uz jūsu norādīto e-pastu! Apmaksa jāveic 5 dienu laikā pēc rēķina saņemšanas. Līdzko tiks apstiprināts jūsu maksājums bankā, jūs saņemiet ziņu par jūsu dalības apstiprinājumu seminārā. Dalība seminārā iespējama tikai pēc apmaksāta rēķina!

Papildus jautājumu vai neskaidrību gadījumā informāciju variet iegūt zvanot +37129577587 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Go to top