Seminārs: ‘’Mugurkaula cervikālā daļa. Funkcionāla izvērtēšana un korekcijas iespējas fizioterapeita praksē’’

Seminārs:

‘’Mugurkaula cervikālā daļa. Funkcionāla izvērtēšana un korekcijas iespējas fizioterapeita praksē’’

   Mugurkaulāja cervikālā daļa ne tikai pilda savienojošo funkciju starp ķermeni un galvu, bet arī nodrošina vairākas vitālas un funkcionālas lietas. Sadalot informāciju, kura var ietekmēt ne tikai pašu kaklu un galvu, augšējo brīvo ekstremitāti, bet arī pārējo ķermeni kopumā.

   Pasākuma mērķis un uzdevumi: Apmācīt apzināt mugurkaulāja cervikālās daļas anatomijas, fizioloģijas un neiroloģijas īpatnības. Piedāvājot zināšanas par mugurkaulāja cervikālās daļas struktūru veselības stāvokļa izvērtēšanu un mijiedarbību ar citām ķermeņa daļām. Kā pacientam veikt korektu diagnostiku un veicināt veselību veicot miofasciālas un manuālas korekcijas.


Semināra vadītājs:
Artūrs Ivuškāns, apmācīt tiesīgs fizioterapeits

Semināra norises laiks: 2020. gada 3. oktobris (10:00-17:00)
Semināra norises:  Brīvības gatve 223, Rīga
Mērķauditorija: Fizioterapeiti
Cena: 96,00 euro
Tālākizglītības punkti: 8 TIP (saskaņots ar LĀPPOS)
Semināra valoda: Latviešu valoda

Pieteikšanās: sūtot pieteikumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pieteikumā jānorāda:
1. Vārds, uzvārds
2. Personas kods
3. Kontakttālrunis un e-pasts
4. Ja maksātājs ir juridiska persona, jāpievieno uzņēmuma rekvizīti

Apmaksa: Jums tiks sagatavots aizsūtīts rēķins uz jūsu norādīto e-pastu! Apmaksa jāveic 10 dienu laikā pēc rēķina saņemšanas. Līdzko tiks apstiprināts jūsu maksājums bankā, jūs saņemiet ziņu par jūsu dalības apstiprinājumu seminārā. Dalība seminārā iespējama tikai pēc apmaksāta rēķina!

Papildus jautājumu vai neskaidrību gadījumā informāciju variet iegūt zvanot +37129577587 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Go to top