Tiešsaistes lekcija: ''Elpošanas diafragma''

Tiešsaistes lekcija:

''Elpošanas diafragma''

    Elpošana ir viena no cilvēka organisma vitālajām funkcijām. Un šīs vitālās funkcijas veic atsevišķas cilvēka ķermeņa daļas un orgāni. Svarīgākais elpošanas muskulis ir elpošanas diafragma, kurai ir ne tikai elpošanas sistēmas darbības funkcija, bet arī funkcija, kura saistīta ar citām cilvēka ķermeņa daļām. Elpošanas diafragmas funkcionalitāte, optimāla tās darbība, elpošanas stereotips ir koriģējams. Šī semināra mērķis ir apzināt ar elpošanas diafragmu saistītās struktūras – piedāvājot zināšanas par to kā izvērtēt to funkcionālo stāvokli, kā saprast un izvērtēt tā daļu kustības. Kā arī korekcijas iespējas – vienkāršas mobilizācijas tehnikas.

Seminārā iekļautās tēmas:

  • Elpošanas diafragmas un tās saistīto struktūru anatomija;
  • Elpošanas diafragmas iesaistīto struktūru izvērtēšana un korekcijas iespējas, mīksto saistaudu tehnikas un mobilizācijas tehnikas;
  • Elpošanas diafragmas saistība ar citām cilvēka ķermeņa daļām.


Semināra vadītājs: Artūrs Ivuškāns, apmācīt tiesīgs fizioterapeits

Semināra norises laiks: 2020. gada 15. augusts (10:00-11:30)
Semināra norises: Tiešsaistes seminārs plānots ZOOM platformā
Mērķauditorija: Fizioterapeiti
Cena: 28,00 euro
Tālākizglītības punkti: 2 TIP
Semināra valoda: Latviešu valoda

Pieteikšanās: sūtot pieteikumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pieteikumā jānorāda:
1. Vārds, uzvārds
2. Personas kods
3. Kontakttālrunis un e-pasts
4. Ja maksātājs ir juridiska persona, jāpievieno uzņēmuma rekvizīti

Apmaksa: Jums tiks sagatavots aizsūtīts rēķins uz jūsu norādīto e-pastu! Apmaksa jāveic 5 dienu laikā pēc rēķina saņemšanas. Līdzko tiks apstiprināts jūsu maksājums bankā, jūs saņemiet ziņu par jūsu dalības apstiprinājumu seminārā. Dalība seminārā iespējama tikai pēc apmaksāta rēķina!

Papildus jautājumu vai neskaidrību gadījumā informāciju variet iegūt zvanot +37129577587 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Go to top