Seminārs: ''Miofasciālās adaptācijas tehnikas 1. daļa.''

Seminārs:

''Miofasciālās adaptācijas tehnikas 1. daļa.''

   Pasākuma mērķis un uzdevumi: Apmācīt apzināt ķermeņa augšdaļas anatomijas, fizioloģijas un neiroloģijas īpatnības. Piedāvājot zināšanas par miofasciālām tehnikām, kuru pielietojums ir plaši izmantojams praksē. Metodika, kuras mērķis var būt efektīva gan vispārējas veselības veicināšanai, gan arī kādas konkrētas ķermeņa zonas vai daļas problēmu risināšanai. 
   Metodika balstīta uz konkrētu darbību secīgu izpildīšanu konkrētās ķermeņa vietās un/vai daļās, tā ietekmējot un izmainot starpfascijas telpas informāciju. Pēc kurām jāievēro nosacījumu komplekss, lai nodrošinātu efektivitātes noturīgumu.


Semināra vadītājs:
Artūrs Ivuškāns, Sporta zinātnes doktors, sertificēts un apmācīt tiesīgs fizioterapeits

Norises laiks: 2020. Gada 22. februāris (10.00 - 17.00)
Norises vieta: Hotel ''Mercure'', Elizabetes iela 101, Centra rajons, Rīga
Mērķauditorija: Fizioterapeiti, masieri
Dalības maksa: 96,00 euro
Tālākizglītības punkti: 8 TIP
Semināra valoda: Latviešu valoda

Pieteikšanās: sūtot pieteikumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pieteikumā jānorāda:

  1. Vārds, uzvārds
  2. Personas kods
  3. Kontakttālrunis un e-pasts
  4. Ja maksātājs ir juridiska persona, jāpievieno uzņēmuma rekvizīti

Apmaksa: Jums tiks sagatavots aizsūtīts rēķins uz jūsu norādīto e-pastu! Apmaksa jāveic 10 dienu laikā pēc rēķina saņemšanas. Līdzko tiks apstiprināts jūsu maksājums bankā, jūs saņemiet ziņu par jūsu dalības apstiprinājumu seminārā. Dalība seminārā iespējama tikai pēc apmaksāta rēķina!

Papildus jautājumu vai neskaidrību gadījumā informāciju variet iegūt zvanot +37129577587 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Go to top