Kursi: ''Perifēro locītavu novērtēšana un terapija: perifēro locītavu mobilizāciju tehnikas (2 daļa)''

Kursi:

''Perifēro locītavu novērtēšana un terapija: perifēro locītavu mobilizāciju tehnikas (2 daļa)''

       RehaThink organizē manuālās terapijas 2 dienu kursu „ Perifēro locītavu novērtēšana un terapija: perifēro locītavu mobilizāciju tehnikas (2 daļa)". Kursu mērķi ir perifēro locītavu izmeklēšana, klīniskās atradnes analīze un atbilstoša terapija, šajā gadījumā, dažādas mobilizāciju tehnikas.  Kursos liela uzmanība ir vērsta perifēro locītavu un muskuļu "ķēžu" saistībām, t.i., kāds ir primārais blokādes iemesls; kādas perifēro locītavu blokādes izraisa konkrēti muskuļu trigerpunkti; perifēro blokāžu izstarotās sāpēs (to simptomātika, pacienta sūdzības). Veicot katru mobilizāciju, tiks runāts, pie kādām funcionālām patoloģijām(piem., caput fibula blokāde var projicēt sāpes ceļa locītavas apvidū  vai  blokāde art. lisfranc var palielināt hipertonusu aizmugurējā muskuļu ķēdē, kā rezultātā radīt sāpes pēdas apvidū)konkrēto tehniku pielieto. 


Kursu vadītājs:
Mgr. Daniel Sobotka, fizioterapeits un pasniedzējs, kurš vada manuālas terapijas, viscerālās terapijas kursus Čehijā un Slovākijā. Daniels izmanto manuālās terapijas pamatlicēja Karla Levita (prof.Karel Lewit)tehnikas, kas iekļauj aksimālo un perifēro locītavu tehnikas, kā arī L. Mojžišovas (Ludmila Mojžíšová) manuālas tehnikas.

Norises laiks: 2020. gada 28. – 29. marts
Norises vieta: Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija, B korpuss, 248. telpa
Kursu cena: 290,00 euro
Tālākizglītības punkti: 16 TIP (saskaņots ar LĀPPOS).
Kursu valoda: Angļu valodā (ieteicams pamata angļu valodas zināšanas, vajadzības gadījumā tulkojums latviešu valodā)
Papildus informāciju lasi tīmekļa vietnē: www.rehathink.com

Pieteikšanās: Sūtot vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi uz epastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Kursu programmu lasi šeit.

 

Go to top