Kursi: ''Mugurkaula un mīksto audu novērtēšana un terapija: aksiālo locītavu mobilizāciju tehnikas (I daļa)''

RehaThink organizē manuālās terapijas 2 dienu kursu:

''Mugurkaula un mīksto audu novērtēšana un terapija: aksiālo locītavu mobilizāciju tehnikas (I daļa)''

     Kursu mērķi ir aksimālo jeb mugurkaula locītavu izmeklēšana, klīniskās atradnes analīze un atbilstoša terapija, šajā gadījumā, dažādas mobilizāciju tehnikas.  Šie īsie 2 dienu kursi paredzēti fizioterapeitiem, kuri vēlas sāk veikt, kā arī atkārtot mobilizāciju tehnikas, un iemācīties  2- 3 efektīvas mobilizāciju tehnikas katrai mugurkaula locītavai, kuras viegli un droši integrēt savā terapijā.  Ņemot vērā, ka pasniedzējs praktizējas arī viscerālajā terapijā, papildus būs ievadlekcija par iekšējo orgānu disfunkciju, to izstarojuma vietām un to saistību ar ar specifiskiem mugurkaula segmentu blokiem (viscerovertebrālās sakarības).


Kursu vadīs fizioterapeits un pasniedzējs:
 Mgr. Daniel Sobotka, kurš vada manuālas terapijas, viscerālās terapijas kursus Čehijā un Slovākijā. Daniels izmanto manuālās terapijas pamatlicēja Karla Levita (prof.Karel Lewit)tehnikas, kas iekļauj aksimālo un perifēro locītavu tehnikas, kā arī L. Mojžišovas (Ludmila Mojžíšová) manuālas tehnikas, kuru iekļauj ribu mobilizācijas(specifiskas un nespecifiskas) un jostas daļas atlābināšanai.

Norises laiks: 2019. gada 9., 10. novembris
Kursu norises vieta: Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija, fizioterapijas zāle, 248 telpa
Kursu cena: 220,00 euro
Tālākizglītības punkti: 15 TIP (saskaņots ar LĀPPOS).
Kursu valoda: Angļu ar tulkojumu latviešu valodā.

Interesentus pieteikties: Sūtot vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Kursu programmu lasi šeit.

Go to top