Kursi: ''Maitland Manual Therapy - Level 1 (Riga)''

Oficiālais Maitland manuālās terapijas koncepta pārstāvis IMTA (International Maitland Teacher Assocciation) piedāvā kvalitatīvi organizētus kursus ar augstas klases pasniedzējiem:

''Maitland Manual Therapy - Level 1 (Riga)''

    Katra fizioterapijas metode ir pilnīgi jauna pieredze jūsu klientiem, un Maitland koncepta manuālā terapija ir ļoti efektīvs veids ortopēdisko un neiroloģisko pacientu ārstēšanai. Manuālā terapija parasti ir ārstēšana, ko veic fizioterapeits, izmantojot tikai viņa rokas. Un rokas (kas tiek vadītas ar viedu prātu un loģisko domāšanu un secīgu lēmumu pieņemšanu) ir fizioterapeitu spēcīgākais ierocis. Uzsvars tiek likts uz gadījumu analīzi un risinājumu izvēli balstoties uz klīniskajiem novērojumiem. Garlaicīgi nebūs nedz jaunajiem censoņiem tikko pēc studiju beigšanas, gan arī "vecajiem bukiem", kuri ir apguvuši "Cyriax" vai "Mulligan" manuālās terapijas konceptu, jo pasniedzēja ir atvērta dialogam un diskusijām par metožu pārklāšanos un efektivitātes salīdzināšanu.

    Tie, kuri, šaubās, ka nespēs "krakšķināt" un veikt manipulācijas, tad varu mierināt - esiet pārpratuši manuālo terapiju. Tas ir nepieciešams tikai galējās nepieciešamības gadījumos. Pirmajos divos līmeņos notiek TIKAI mobilizācijas, bet ne manipulācijas. Šie kursi noteikti mainīs priekšstatu par manuālo terapiju, par mobilizāciju vieglumu un to spēju ietekmēt sāpes, kustību apjomu.

Norises laiks:
      1. nedēļa 
09.09. - 13.09.2019. (mugurkaula L un C daļa)
      2. nedēļa 21.10. - 25.10.2019. (mugurkaula Th daļa, iegurnis)
      3. nedēļa 18.01. - 22.01.2020. (celis, potīte)
      4. nedēļa 30.03. - 03.04.2020. (temporomandibulārā locītava, elkonis, plauksta)
Vieta: Rija VEF Hotel, Brīvības gatve 199 C, Rīga, Latvia-1039
Mērķauditorija: Fizioterapeiti un ārsti 
Cena: 2200,00 EURO (iekļauti 5 dienu kursi, kafijas pauzes, izdales materiāli, stāvvieta), viena nedēļa - 550,00 EURO
Tālākizglītības punkti: 160 TIP (1. līmeņa sertifikāts pēc 4 nedēļu kursiem)
Kursu valoda: A
ngļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā!
Kursus organizē: https://www.kineziterapijosklinika.com (Paulius Gedikas)

Sīkāk par konceptu var iepazīties: https://www.imta.ch/en/

Pieteikšanās un papildus info pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai tel.: +37128690598 (Sabīne Tila) un/vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (Paulius Gedikas)

 

 

Go to top