Manuālās terapijas cikla turpinājums 3. daļa

Vēl ir brīvas vietas manuālās terapijas cikla turpinājumam – 3. daļai:

''Kakla locītavas C0 – C2; Elkonis; Plauksta; Temporomandibulārā locītava; Plecs''

Kursu vadītājs: Heiko Dahl, Vācija. Starptautiski sertificēts manuālās terapijas “pamatkursa” (275 mācībstundas) un ortopēdiskās manuālās terapijas (OMT, 1000 mācībstundas) pasniedzējs. Tālākizglītības mācību centra Physio Akademie (Vācija, Wremen) vadītājs. Manuālās terapijas skola: “Arbeitsgemeinschaft Manuelle Therapie”, kas ir Vācijā izveidots atzars no WCPT (World Confederation for Physical therapy) un IFOMPT (The International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists) un līdz ar to ir starptaustiski atpazīts. Apmācības programma ir paredzēta fizioterapeitiem.

Norises laiks: 2018. gada 26. - 29. oktobris
Norises vieta: SIA Orto Klīnika, 3. stāva zāle un 1. stāva fizioterapijas zāle, Rīga Bukultu iela 1a
Kursu cena:  400,00 EUR (cenā iekļauta dalība 4 dienu seminārā, izdales materiāli, kafijas pauzes un sertifikāts par dalību seminārā)
Tālākizglītības punkti: 32 stundas – 32 TIP (saskaņots ar LFA)
Kursu valoda: Vācu valodā ar tulkojumu latviešu valodā, izdales materiāli un prezentācijas latviešu valodā

Semināra saturs:

  • Galvas locītavu C0-C2, temporomandibulārās locītavas, elkoņa un plaukstas locītavas izmeklēšana, fizioterapeitiskā diagnostika (diferencēšana starp dažādām struktūrām) un manuālo tehniku izmantošana ārstēšanā. Kā arī ieskats locītavu biomehānikā.
  • Līdzīgi kā semināru cikla iepriekšējās daļās, arī šoreiz tiks apskatīta precīza tehniku izpilde (“hendlings”), strukturēta izmeklēšanas gaita, atradnes interpretācija kā arī ārstēšanas iespējas (locītavu sāpes, hipo- vai hipermobilitātes problēma, muskulatūras vai nervu struktūru radīta problēma). Tiks atkārtotas arī dažas tehnikas no iepriekšējiem semināriem.


Pieteikties:

Rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tālr. +37129777289 (Nākamais secīgi plānotais manuālās terapijas cikla seminārs: 14.06.-17.06.2019. UW 1 - Manuālās terapijas fizioterapeitiem cikla 4. daļa (jostas daļa, SIL))

 

Go to top