''Ceļa locītavas disfunkciju diagnostika un korekcija fizioterapeita praksē. Pēdas locītavas traumas. Kustību apjoma atjaunošana pēdas locītavā pēc imobilizācijas''

Kursi:

''Ceļa locītavas disfunkciju diagnostika un korekcija fizioterapeita praksē. Pēdas locītavas traumas. Kustību apjoma atjaunošana pēdas locītavā pēc imobilizācijas''

Kursu vadītājs: Vadims Puharts, apmācīttiesīgs fizioterapeits

Norises laiks: 2018. gada 17. marts (9.00-18.00), 18. marts (plkst. 9.00 – 17.00)
Norises vieta:  „Turbas” , Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads
Mērķauditorija: Fizioterapeiti, ergoterapeiti, ārsti
Cena: 145,00 EUR (bez pusdienām)
Kredītpunkti: 16 TIP
Kursu valoda: Latviešu valoda

Pieteikšanās: sūtot pieteikumu uz e- pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Lai noskaidrotu sīkāku informāciju, lūdzu zvaniet +37128470473 vai rakstiet uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pieteikumā obligāti jānorāda:

  1. Vārds, uzvārds
  2. Personas kods
  3. Kontakttālrunis
  4. Maksātāja rekvizīti, ja maksātājs ir juridiska persona

Apmaksas kārtība: Par dalību kursos Jums tiks sagatavots rēķins, kuru nosūtīsim uz Jūsu pieteikumā norādīto e – pastu. Apmaksa jāveic ar pārskaitījumu uz rēķinā norādīto bankas kontu ne vēlāk kā 7 dienas pēc rēķina saņemšanas.

Papildus informācija:

  • Turbas ir viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Latvijā, kas atrodas 40km attālumā no Rīgas. www.turbas.lv  GPS: 56°51'35.5"N   24°42'44.3"E)
  • Pusdienas: Zviedru galds. Veģetārā un gaļas pēc izvēles - 8,25 eiro dienā. Pirmajā dienā kafijas pauze - 1,98 eiro. Kopā 2. dienas - 18,48 eiro.  Ūdens bez maksas būs pieejams abās semināra dienas. 
  • Viesnīca: par atsevišķu samaksu, iepriekš sazinoties ar viesnīcas administrāciju, būs iespēja palikt Turbu viesnīcā pa nakti.

Kursu programmu apskati šeit.

Go to top