Kursi: ''Pēdas un rokas pēctraumu rehabilitācija''

SIA ''Medsport'' organizē kursus fizioterapeitiem:

''Pēdas un rokas pēctraumu rehabilitācija''

Lektori: Anete Nelsone un Natālija Pahomova

Norises laiks: 2018. gada 2. jūnijs (plkst. 10:00-16:00)
Norises vieta: Mārupē, Lielā ielā 19-2A (Medsport fiziocentrs)
Dalības maksa: 60.00 EUR (ieskaitot PVN 21%) no dalībnieka. Grupām vismaz 3 dalībnieku sastāvā 10% atlaide (atlaides tiek piešķirtas, ja visi grupas dalībnieki tiek pieteikti vienlaicīgi, samaksa par grupu jāveic vienā pārskaitījumā)
Talākizglītības punkti: LĀPPOS piešķir 6 TIP fizioterapeitiem (ārstniecības personām)

Programma:

  • Anete NelsoneRokas terapija: plaukstas izmeklēšana un biežākās rokas saslimšanas
  • 10.00 – 11.45 Teorija. Plaukstas izmeklēšana un novērtēšana-funkcionāla plaukstas pozīcija, kustību apjoms locītavās, muskuļu spēks, jušana, satvērieni, objektu manipulācija plaukstā. 
  • Biežākās rokas saslimšanas (kaulu lūzumi, locītavu deformācijas, nervu bojājumi (n.medianus, n.ulnaris, n.radialis; karpālā kanāla sindroms, laterālais epikondilīts, kubitālā kanāla sindroms), cīpslu bojājumi) – taktika operatīvas un konservatīvas ārstēšanas gadījumā


11.45-12.00. Kafijas pauze

  • Natālija PahomovaFizioterapija pēdu sāpju mazināšanai, pēdu deformāciju un ar to saistīto funkcionālo traucējumu korekcijai.
  • 12.00-13.30 Teorija. Pēdas anatomija. Biežākie sāpju iemesli. Pēdu deformācijas un ar to saistītie funkcionālie traucējumi.
  • 13.30-14:00. Pusdienu pārtraukums.
  • 14.00-16.00. Praktiskā daļa. Pēdu funkcionālā izmeklēšana. Fizioterapijas metožu pielietošana pēdu sāpju mazināšanai un funkcionālo traucējumu korekcijai.

Pieteikšanās, elektroniski aizpildot anketu – ŠEIT

!!!! Pieteikšanos un samaksu aicinām veikt pēc iespējas ātrāk (jo vietu skaits grupā ir ierobežots), bet ne vēlāk kā līdz 30. maijam. Vieta grupā tiek nodrošināta pēc samaksas saņemšanas.

Kontaktinformācija: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai +37127831777

Go to top