Vakance: SIA ''Willow Med"

Mēs esam „Willow Med":

 • Mēs esam jauns, neliels un jauks kolektīvs un ļoti gaidām jaunus kolēģus. 
 • Mēs sevi esam atraduši un realizējam medicīniskās rehabilitācijas jomā. 
 • Mūsu darbs kaulus nelauž, bet prasa profesionālu skatījumu un godprātīgu rīcību. 
 • Mēs daram visu iespējamo, lai mūsu esošie un potenciālie klienti varētu nepārtraukti baudīt tikai kvalitatīvus pakalpojumus. 
 • Mūsu klientu skaits nepārtraukti palielinās, tāpēc saprotam, ka mūsu komandai sāk trūkt zinošu un savu darbu mīlošu speciālistu. 
 • Mēs cenšamies radīt jaunu un izaicinošu darba vidi, kas ļauj ikvienam darbiniekam uzņemties iniciatīvu, būt novatoriskam un paplašināt savas spējas. 


Mēs meklējam:

 • Fizioterapeitu 


Mūsu prasības:

 1. Tu labi runā un raksti latviešu valodā, bet grūtības nesagādā arī angļu un krievu valoda. Mēs negribam kolēģi ar valodas barjeru. 
 2. Tu proti uzturēt pozitīvas un profesionālas attiecības ar citiem darbiniekiem un mūsu klientiem. Mēs negribam kolēģi, kurš nemīl cilvēkus un saskarsmi. 
 3. Tu proti risināt svešas problēmas ar savām profesionālajām zināšanām un vienkāršajiem padomiem. Mēs negribam kolēģi, kuru tracina klienta neveiksmes, jautājumi un lūgumi. 
 4. Tu esi smalks psihologs, nepacel balsi uz klientiem un paliec profesionālis savā jomā pat kritiskā situācijā. Mēs negribam kolēģi, kurš baidās no nestandarta situācijām. 
 5. Tu neraudi, ja kaut kas neizdodas, bet apgūsti jaunas zināšanas, lai celtu savu profesionalitāti. Mēs negribam kolēģi, kurš čīkst un nav gatavs mācīties. 
 6. Tu esi organizēts, punktuāls un neliec mūsu klientiem gaidīt. Mēs negribam kolēģi, kurš nespēj sniegt vislabāko mūsu klientiem. 
 7. Tu labi jūties medicīnas dress kodā. Mēs negribam kolēģi, kuram traucē ērts apģērbs un darba drošība. 
 8. Tu proti brīvajos brīžos pret kolēģiem būt asprātīgs, ar labu humora izjūtu, lai kopīgi stiprinātu noturību pret stresu. Mēs negribam garlaicīgu kolēģi. 


Mēs piedāvājam:

 • Tavu sirds darbu, jaukus kolēģus, padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu. 

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli „iekrītam" mūsu e-pastā: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Varbūt tieši ar Tevi tiksimies, lai kļūtu par vienotu profesionāļu komandu.
Darba laiks: pēc vienošanās.

Go to top