Vakance: Sabiedrisks Fonds "Svētās Sofijas bērnu hospis"

Sabiedrisks Fonds "Svētās Sofijas bērnu hospis" attīstības centrs bērniem ar īpašām vajadzībām aicina pievienoties kolektīvam fizioterapeitu. 

  • Darba vieta - Tērbatas iela 83B, Rīga. 
  • Darba laiks - par darba grafiku varam vienoties.
  • CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar norādi “fizioterapeits”.

!!! Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Vakance: RSU Psihosomātikas un psihoterapijas klīnika

RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnika, Rīgā, sakarā ar paplašināšanos aicina komandai pievienoties Veselības sporta speciālistu  un  Fizioterapeitu.

  • Pieteikšanās līdz 2018.gada 28. februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Kontaktpersona - Klīnikas biroja vadītāja Vita Ķestere, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tālr. +37167625676

Detalizētu informāciju par vakanci lasi šeit.

Vakance: KRC ''Jaunķemeri''

KRC ''Jaunķemeri'' aicina pievienoties speciālistu komandai fizioterapeitu/fizioterapeita asistentu.

Detalizētu informāciju par vakanci lasi šeit.

Vakance: Aizkraukles pagasta sākumskola

Aizkraukles pagasta sākumskola aicina darbā uz pilnu slodzi vai pusslodzi fizioterapeitu darbam grupās un individuāli ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem uz pirmsdzemdību un bērna kopšanas atvaļinājuma laiku no 2018.gada janvāra.
Sūtīt CV uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., kontakttālrunis +37126113790 

Page 1 of 3

Go to top