Vakance: SIA ''Kustību telpa''

SIA "Kustību telpa" aicina darbā topošo fizioterapeitu, darbam ar ārstnieciskās vingrošanas grupām, darba dienu vakaros. Ja Tev ir neliela pieredze grupu vadīšanā, vienmēr smaids uz lūpām un dzirkstelīte acīs, tad, iespējams, Tu esi mūsu jaunais kolēģis.
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: ''Mugurkaula veselības centrs''

''Mugurkaula Veselības centrs'' meklē fizioterapeitu uz 0.5 slodzi kabinetam Puškina ielā. Vēlams arī ar zināšanām TRX nodarbībās. Var būt 3 kursa RSU students. Darba laiks elastīgs. Darba uzsākšana no 1. augusta ar pārbaudes laiku 3 mēneši. Pēc pārbaudes laika, uzņēmums apmaksā TRX instruktora kursus. CV sūtīt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: VSIA ''Bērnu klīniskā universitātes slimnīca'' novietnē Gaiļezers

VSIA ''Bērnu klīniskā universitātes slimnīca'' novietnē Gaiļezers piedāvā darbu sertificētam fizioterapeitam uz noteiktu laiku no 2017.gada 6. marta.
Papildus informācija: Dace Bērtule, 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.tālr. +37129112682

Vakance: Rīga

Fizioterapeitu privātprakse Rīgā mēklē kolēģi, kuram ir pieredze masāžā, ka arī vēlama pieredze darbā ar zīdaiņiem. Darbs dažas stundas nedēļā (var plānot savu darba laiku pēc pieraksta).
Detalizētu informāciju sazinoties ar mums! Sūtiet savu CV uz e pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: Jelgava VSAC ''Zemgale''

Nepieciešams fizioterapeita pakalpojums 2 - 3 reizes nedēļā sievietei pēc insulta (guloša pašlaik). Atrodas Jelgavā VSAC ''Zemgale''.
Zvanīt: +37127234198, Sandra

Vakance: Rīga, Āgenskalns

Meklējam kolēģi ar fizioterapeita kvalifikāciju, sertifikātu un vēlmi strādāt patstāvīgi. Piedāvājam plašu darba telpu, kopīgu mazo inventāru un izdevīgus īres noteikumus. Vakance Āgenskalna fizioterapijas centrā Mārupes ielā 4-50.
Sīkāka informācija un jautājumi pa telefonu +37126277462 vai e-pastā: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Vakance: Rīga, Ziepniekkalns

Fizioterapeitu privātprakse Ziepniekkalnā aicina savai komandai pievienoties diplomēto fizioterapeitu, kuram ir pieredze un vēlēšanas strādāt ar zīdaiņiem un bērniem. Vēlamas zināšanas zīdaiņu un pieaugušo masāžā, kā arī zīdaiņu peldināšanā. Darbs pirmdienās, trešdienās un piektdienās/sestdienās. 
CV sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: SIA “MI Fizioterapija”

SIA "MI Fizioterapija" aicina pievienoties savai komandai fizioterapeitu. Darba vieta – Fizioterapijas centrs “ALA[K]RIS”, Valmierā, Cēsu iela 19.

Prasības pretendentiem:

  • fizioterapeita kvalifikācija, fizioterapeita sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • pieredze darbā ar fizikālās terapijas aprīkojumu;
  • augsta atbildības sajūta, spēja strādāt komandā;
  • prasme darbā ar datoru;
  • latviešu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • atbildīgs, dinamisks darbs profesionālā komandā;
  • stabils atalgojums, sociālās garantijas. papildus piemaksas,
  • darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas;
  • stabila, droša, moderna, sakārtota darba vide;


Pieteikties līdz 31.augustam.
 Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Tel. +37129638832

Page 1 of 3

Go to top