Vakance: SIA ''Kustību telpa''

SIA "Kustību telpa" aicina darbā topošo fizioterapeitu, darbam ar ārstnieciskās vingrošanas grupām, darba dienu vakaros. Ja Tev ir neliela pieredze grupu vadīšanā, vienmēr smaids uz lūpām un dzirkstelīte acīs, tad, iespējams, Tu esi mūsu jaunais kolēģis.
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: ''Mugurkaula veselības centrs''

''Mugurkaula Veselības centrs'' meklē fizioterapeitu uz 0.5 slodzi kabinetam Puškina ielā. Vēlams arī ar zināšanām TRX nodarbībās. Var būt 3 kursa RSU students. Darba laiks elastīgs. Darba uzsākšana no 1. augusta ar pārbaudes laiku 3 mēneši. Pēc pārbaudes laika, uzņēmums apmaksā TRX instruktora kursus. CV sūtīt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: VSIA ''Bērnu klīniskā universitātes slimnīca'' novietnē Gaiļezers

VSIA ''Bērnu klīniskā universitātes slimnīca'' novietnē Gaiļezers piedāvā darbu sertificētam fizioterapeitam uz noteiktu laiku no 2017.gada 6. marta.
Papildus informācija: Dace Bērtule, 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.tālr. +37129112682

Vakance: Rīga

Fizioterapeitu privātprakse Rīgā mēklē kolēģi, kuram ir pieredze masāžā, ka arī vēlama pieredze darbā ar zīdaiņiem. Darbs dažas stundas nedēļā (var plānot savu darba laiku pēc pieraksta).
Detalizētu informāciju sazinoties ar mums! Sūtiet savu CV uz e pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: Jelgava VSAC ''Zemgale''

Nepieciešams fizioterapeita pakalpojums 2 - 3 reizes nedēļā sievietei pēc insulta (guloša pašlaik). Atrodas Jelgavā VSAC ''Zemgale''.
Zvanīt: +37127234198, Sandra

Vakance: SIA ''Klīnika Diamed''

SIA ''Klīnika Diamed'' ir mūsdienīga ārstniecības iestāde, kas specializējas attēla diagnostikā, neiroloģijā, kardiologijā, rehabilitācijā un medicīnas fitnesā, un sniedz veselības aprūpi arī citās ārstniecības jomās. Klīnikas darbības pamatprincipi ir sniegt pacientiem kompleksu un savlaicīgu medicīnisku palīdzību, nedalītu uzmanību, atbildīgu un diskrētu attieksmi un augstas kvalitātes pakalpojumus.

Darba pienākumi:

 • pacienta fiziskā funkcionālā stāvokļa izmeklēšana, slēdziena izvirzīšana un formulēšana, mērķu formulēšana un terapijas plānošana;
 • pacienta individuāla ārstēšana izmantojot dažādas medicīniskās tehnoloģijas fizioterapijā: slinga terapija, masāža, pasīvo kustību izstrāde, mīksto audu tehniku pielietojums, kinezioloģiski teipošana, individualizēts terapeitisko vingrinājumu pielietojums fizioterapijā;
 • konsultēšana un rekomendācijas ergonomijā pacienta darba vietā vai mājas vidē;
 • dažāda veida fiziskās slodzes individuāla dozēšana ar objektīvo un subjektīvo kardiorespiratoro rādītāju dinamisku kontroli.

Prasības kandidātiem:

 • augstākā izglītība un reģistrācija ārstniecības personu reģistrā un sertifikāts Fizioterapijā
 • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas;
 • laipna un pretimnākoša attieksme pret klientiem un kolēģiem ;
 • vēlme mācīties, attīstīt savas prasmes un izrādīt iniciatīvu saistībā ar veicamajiem pienākumiem;
 • augsta atbildības sajūta, empātija, pozitīvs noskaņojums un saskarsmes kultūra;
 • Zināšanas Slinga terapijā, kinezioloģiskā teipošanā, mīksto audu un manuālo tehniku un masāžas veikšanā savā darbā ar pacientiem un pieredze strādāt ar kardioloģiskiem pacientiem tiks uzskatīts par jūsu bonusu.

Mēs piedāvājam:

 • interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē;
 • jauku fizioterapijas komandu;
 • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
 • profesionālās pilnveides un attīstības iespējas;
 • darba laiks  sestdienās vai svētdienās un darba dienās no 16:30 - 20:30

Papildu informācija: 

 • Darba attiecības var sākt ar 2018. gadā 26. aprīli; 
 • Sūtīt  CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz atlases interviju līdz 20.04.2018.

Vakance: ''Vingrot.lv'', Stopiņu novads

Vijas Tračumas fizioterapeita privātprakse ''Vingrot.lv'' aicina darbā fizioterapeitu un logopēdu. Darba laiks pēc  vienošanās, atbilstoši pierakstam. Atrodamies Stopiņu novadā.
Sīkāka informācija pa telefonu tel: +37126464868; e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: RSAC ''Gaiļezers''

Rīgas sociālās aprūpes centra „Gaiļezers” pretendentu konkurss - Veselības aprūpes nodaļas fizioterapeita amatam (0.7/0.6 slodze) uz noteiktu laiku. Summētais darba laiks, 1 stundas tarifa likme EUR 4.329.

Pretendentiem līdz 21.03.2018.
plkst. 17:00 iesniegt Rīgas sociālās aprūpes centrā “Gaiļezers”: Hipokrāta ielā 6, Rīgā, LV-1079 vai nosūtot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar norādi “Veselības aprūpes nodaļas fizioterapeita amata (0.7/0.6 slodze) uz noteiktu laiku pretendentu konkursam”:
♦ Profesionālās dzīves aprakstu (CV);
♦ Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
♦ Atsauksmes vai ieteikuma vēstules no iepriekšējās vai esošās darbavietas vai
♦ CV norādīt personas, kas var sniegt rekomendējoša rakstura informāciju.

Kontakttālruņi papildus informācijai:
- personāla atlases jautājumos +37167817054 
- ar vakanto amatu vietu saistītiem specifiskiem jautājumiem +37167817043

Detalizētu informāciju par vakanci lasi šeit.

Page 1 of 3

Go to top