Vakance: SIA ''Kustību telpa''

SIA "Kustību telpa" aicina darbā topošo fizioterapeitu, darbam ar ārstnieciskās vingrošanas grupām, darba dienu vakaros. Ja Tev ir neliela pieredze grupu vadīšanā, vienmēr smaids uz lūpām un dzirkstelīte acīs, tad, iespējams, Tu esi mūsu jaunais kolēģis.
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: ''Mugurkaula veselības centrs''

''Mugurkaula Veselības centrs'' meklē fizioterapeitu uz 0.5 slodzi kabinetam Puškina ielā. Vēlams arī ar zināšanām TRX nodarbībās. Var būt 3 kursa RSU students. Darba laiks elastīgs. Darba uzsākšana no 1. augusta ar pārbaudes laiku 3 mēneši. Pēc pārbaudes laika, uzņēmums apmaksā TRX instruktora kursus. CV sūtīt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: VSIA ''Bērnu klīniskā universitātes slimnīca'' novietnē Gaiļezers

VSIA ''Bērnu klīniskā universitātes slimnīca'' novietnē Gaiļezers piedāvā darbu sertificētam fizioterapeitam uz noteiktu laiku no 2017.gada 6. marta.
Papildus informācija: Dace Bērtule, 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.tālr. +37129112682

Vakance: Rīga

Fizioterapeitu privātprakse Rīgā mēklē kolēģi, kuram ir pieredze masāžā, ka arī vēlama pieredze darbā ar zīdaiņiem. Darbs dažas stundas nedēļā (var plānot savu darba laiku pēc pieraksta).
Detalizētu informāciju sazinoties ar mums! Sūtiet savu CV uz e pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: Jelgava VSAC ''Zemgale''

Nepieciešams fizioterapeita pakalpojums 2 - 3 reizes nedēļā sievietei pēc insulta (guloša pašlaik). Atrodas Jelgavā VSAC ''Zemgale''.
Zvanīt: +37127234198, Sandra

Vakance: SIA ''Bauskas slimnīca''

SIA ''Bauskas slimnīca'' piedāvā  darbu fizioterapeitam. Darbs gan  ar pieaugušajiem, gan ar bērniem. Ambulatori un stacionārā. Ir iespēja strādāt pielietojot Slinga terapiju. 
Informācija un pieteikšanās pa tālr. +27129285943 vai +37126446103

Vakance: SIA "Baltijas Fizioterapija"

SIA "Baltijas Fizioterapija" Rīgā aicina komandā atsaucīgu un komunikablu fizioterapeitu darbam ar dažādām klientu grupām. Mums būtiska ir pretendenta iespēja strādāt vakara stundās, dažkārt, arī sestdienās.

  • Nepieciešamas LV, RU, ENG valodas zināšanas tādā līmenī, lai varētu sniegt konsultācijas un realizēt terapijas plānu. Pārbaudes laikā piedāvājam  0,5 slodzi, pēc tam – 0,75-1,00. 
  • Darba vieta – Kr.Valdemāra 100.
  • Lūgums pieteikties pretendentus, kuri darba attiecības gatavi uzsākt līdz novembra sākumam.

Pieteikumu un CV gaidīsim līdz 30.septembrim uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Sazināsimies ar tiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Ar uzņēmuma darbības profilu lūgums iepazīties www.fizio.lv.
Papildus informācijai T. +37127004006 (Laine)

Vakance: SIA ''Jelgavas poliklīnika''

SIA ''Jelgavas poliklīnika'' piedāvā  darbu fizioterapeitam. Darbs gan  ar bērniem, gan ar pieaugušajiem.
Informācija un pieteikšanās pa e pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un tālruni +37163084501

Page 1 of 3

Go to top