Vakance: SIA ''Kustību telpa''

SIA "Kustību telpa" aicina darbā topošo fizioterapeitu, darbam ar ārstnieciskās vingrošanas grupām, darba dienu vakaros. Ja Tev ir neliela pieredze grupu vadīšanā, vienmēr smaids uz lūpām un dzirkstelīte acīs, tad, iespējams, Tu esi mūsu jaunais kolēģis.
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: ''Mugurkaula veselības centrs''

''Mugurkaula Veselības centrs'' meklē fizioterapeitu uz 0.5 slodzi kabinetam Puškina ielā. Vēlams arī ar zināšanām TRX nodarbībās. Var būt 3 kursa RSU students. Darba laiks elastīgs. Darba uzsākšana no 1. augusta ar pārbaudes laiku 3 mēneši. Pēc pārbaudes laika, uzņēmums apmaksā TRX instruktora kursus. CV sūtīt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: VSIA ''Bērnu klīniskā universitātes slimnīca'' novietnē Gaiļezers

VSIA ''Bērnu klīniskā universitātes slimnīca'' novietnē Gaiļezers piedāvā darbu sertificētam fizioterapeitam uz noteiktu laiku no 2017.gada 6. marta.
Papildus informācija: Dace Bērtule, 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.tālr. +37129112682

Vakance: Rīga

Fizioterapeitu privātprakse Rīgā mēklē kolēģi, kuram ir pieredze masāžā, ka arī vēlama pieredze darbā ar zīdaiņiem. Darbs dažas stundas nedēļā (var plānot savu darba laiku pēc pieraksta).
Detalizētu informāciju sazinoties ar mums! Sūtiet savu CV uz e pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakance: Jelgava VSAC ''Zemgale''

Nepieciešams fizioterapeita pakalpojums 2 - 3 reizes nedēļā sievietei pēc insulta (guloša pašlaik). Atrodas Jelgavā VSAC ''Zemgale''.
Zvanīt: +37127234198, Sandra

Vakance: Sabiedrisks Fonds "Svētās Sofijas bērnu hospis"

Sabiedrisks Fonds "Svētās Sofijas bērnu hospis" attīstības centrs bērniem ar īpašām vajadzībām aicina pievienoties kolektīvam fizioterapeitu. 

  • Darba vieta - Tērbatas iela 83B, Rīga. 
  • Darba laiks - par darba grafiku varam vienoties.
  • CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar norādi “fizioterapeits”.

!!! Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Vakance: RSU Psihosomātikas un psihoterapijas klīnika

RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnika, Rīgā, sakarā ar paplašināšanos aicina komandai pievienoties Veselības sporta speciālistu  un  Fizioterapeitu.

  • Pieteikšanās līdz 2018.gada 28. februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Kontaktpersona - Klīnikas biroja vadītāja Vita Ķestere, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tālr. +37167625676

Detalizētu informāciju par vakanci lasi šeit.

Vakance: KRC ''Jaunķemeri''

KRC ''Jaunķemeri'' aicina pievienoties speciālistu komandai fizioterapeitu/fizioterapeita asistentu.

Detalizētu informāciju par vakanci lasi šeit.

Page 1 of 3

Go to top