Seminārs

Ēnu diena 2018. gada 14. februāris

No 8. janvāra, ir atvērta darba devēju — uzņēmumu, organizāciju un iestāžu — pieteikšanās praktiskās biznesa izglītības organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētajai ikgadējai karjeras izglītības programmai ĒNU DIENA, kas šogad norisināsies 14. februārī. ĒNU DIENA šogad norisināsies jau 17. gadu pēc kārtas.

Ēnu devēji (visa veida uzņēmējdarbības formas fizioterapijā), kas vēlas piedalīties Ēnu dienā un iepazīstināt jauniešus ar fizioterapeita profesiju,  aicināti reģistrēt savas vakances tiešsaistes karjeras izglītības biržā skolu jauniešiem — portālā www.enudiena.lvlīdz 2. februārim.

BALTIJAS SPORTA MEDICĪNAS KONGRESS, RĪGA 21-22 APRĪLIS

Reģistrācija jau sākusies 
līdz 28. februārim lētāk!!!

 

Norises vieta:
Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga

Kongresa valoda: 
Angļu valoda

Tēžu iesniegšana: 
Līdz 31. janvārim

Tīmekļa vietne:
www.ibsmc2018.lv

Filtrs
 • Vispasaules fizioterapijas diena 2014. gada 8. septembris

  Ievads

  Latvijas Fizioterapeitu asociācija, jau sesto gadu 8. septembrī Latvijā organizēja Vispasaules Fizioterapijas dienu. Tās ietvaros visā valstī tika organizētas bezmaksas fizioterapijas meistarklases biroju un iestāžu darbiniekiem viņu darba vietās. Fizioterapijas meistarklases  iestādēs un birojos pēc iepriekšēja pieraksta tika sniegtas vairākās Latvijas pilsētās: Vidzemē –  10 pilsētās, Kurzemē – 4 , Latgalē – 3 un Zemgalē – 2 pilsētās. Informācija par iespēju savā uzņēmumā aicināt profesionālu un zinošu fizioterapeitu  tika ievietota dažādās interneta vietnēs un radio.

  Lai gūtu plašāku priekšstatu par fizioterapijas dienas norisi, 2014. gadā LFA valde izveidoja aptaujas anketu. Anketa sastāv no divpadsmit jautājumiem uz kuriem atbildes sniedza Vispasules fizioterapijas dienā iesaistītie fizioterapeiti. Anketā tika pievienots arī jautājums par ierosinājumiem turpmākai Vispasules fizioterapijas dienas pasākumu organizēšanai. Ierosinājumi tika apkopoti un iesniegti LFA valdei. Anketa dod iespēju analizēt fizioterapeitu un Latvijas uzņēmumu aktivitāti.

  Šogad tika iesūtītas 77 anketas, par derīgām tika uzskatītas 69. Šī gada fizioterapijas dienas pasākumos dalību pieteica 47, bet anketas iesniedza 34 iestādes. Kā iemeslu varētu minēt, ka kādai fizioterapijas iestādei uz meistarklasēm nepieteicās neviens uzņēmums, kā arī daļa iesaistīto fizioterapeitu savus iegūtos datus neievadīja sistēmā. LFA organizētajās meistarklasēs 2014. gadā piedalījās par 5 iestādēm vairāk (n=47) nekā 2013. gadā (n=42)

 • Prezentācijas no LFA semināra 2011. gada 17. decembris

  Prezentācijas no 2011. gada 17. decembra Latvijas Fizioterapeitu asociācijas semināra
  ,,Psihiskā veselība''

   

Kontaktinformācija

Latvijas Fizioterapeitu asociācija

Reģ. Nr. 40008011680

Veczariņu iela 12, Rāmava

Ķekavas novads

Latvija, LV-2111

e-pasts: fizioterapeitiem@gmail.com 


LFA rekvizīti: 

Latvijas Fizioterapeitu asociācija, 
Reģ. Nr. 40008011680 
SEB banka 
Kods: UNLALV2X 
Konta nr.: LV68UNLA0034102263100

Pieslēgties

Go to top