Filtrs
 • Informācija par Latvijas Fizioterapeitu asociācijas 2011. gada 2. aprīļa semināru

  Latvijas Fizioterapeitu asociācijas 2011. gada 2. aprīļa seminārs
  ,,Multiprofesionāla rehabilitācija bērniem”

   

  Programmā tika iekļautas sekojošas tēmas:

  1. ,,Sociāli medicīniskā rehabilitācijas plāna izstrāde. Nacionālais daudzfunkcionālais atbalsta centrs bērniem ar īpašām vajadzībām. Agrīnas bērnu rehabilitācijas vadlīnijas.”
  2. ,,Rehabilitācijas tehnoloģijas (individuālā rehabilitācijas plāna izstrādes principi, bērns ar īpašām vajadzībām un viņa vecāki multiprofesionālās rehabilitācijas ietvaros, klīnisko gadījumu analīze).”
  3. ,,Funkcionēšanas novērtēšana (novērtēšana un analīze SFK ietvaros, standartizētie novērtēšanas instrumenti bērniem ar funkcionēšanas ierobežojumiem, atlase bērnu iekļaušanai rehabilitācijas programmā).”
  4. ,,Psiholoģiskais atbalsts bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem. Smilšu spēļu terapija rehabilitācijas procesā – mērķi, iespējas, efektivitāte.”
  5. ,,Funkcionālie aspekti iekļaujošajā izglītībā. Praktiskā pieredze.”
  6. ,,Individuālo tehnisko palīglīdzekļu izvēle un pielāgošana bērniem. Tehnisko palīglīdzekļu saņemšanas plānošana un organizēšana.”

   
    Sestdienas rītā Biznesa augstskolas ,,Turība” konferenču zālē notika valsts SIA ,,Nacionālais rehabilitācijas centrs ,,Vaivari”” sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti un LFA, Eiropas Ekonomiskās zonas finansētu projektu atbalstīta apmācība rehabilitācijas speciālistiem ,,Multiprofesionāla rehabilitācija bērniem”, kuru apmeklēja liels skaits fizioterapeitu un citu veselības aprūpes speciālistu.

 • Informācija par Latvijas Fizioterapeitu asociācijas 2010. gada 23. aprīļa semināru

  Latvijas Fizioterapeitu asociācijas 2010. gada 23. aprīļa seminārs
  „Fizioterapijas iespējas pediatrijā”

   

  Programmā tika iekļautas sekojošas tēmas:

  1. „Gūžu locītavu disfunkcija zīdaiņiem, fizioterapija kā viena no ārstēšanas iespējām”
  2. „Mukoviscidozes pacienti fizioterapeita praksē”
  3. „Bērna aprūpes nozīme citā skatījumā”
  4. „Zīdaiņa psihomotorā attīstības novērtēšana, agrīno neiroloģisko traucējumu pazīmes”
  5. „Pacientu tiesību aktuālie jautājumi fizioterapeita praksē”

   
    Aprīlis ir sulu mēnesis un kamēr citi tecināja bērzu sulas mēs devāmies uz LFA semināru Jēkabpilī. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, dažbrīd sniegu un lietu, semināru apmeklēja liels interesentu pulks.
    Semināru atklāja BKUS dr. Zane Gaile par tēmu „Gūžu locītavu disfunkcija zīdaiņiem, fizioterapija kā viena no ārstēšanas iespējām”. Tikām iepazīstināti ar gūžu locītavu attīstību. Mums ir svarīgi zināt kā attīstās šī locītava, lai izvērtētu kādas fizioterapijas metodes pielietot konkrētajam gadījumam. Dr. Z. Gaile sīkāk pievērsa uzmanību tēmai “gūžu locītavu attīstības displāzija” (t.i., gūžu locītavas patoloģija zīdaiņiem un maziem bērniem, kas veidojas no nepareizas augšanas un attīstības ne tikai intrauterīni, bet arī augšanas laikā).

WCPT Leuven

 

 

 

   

Kontaktinformācija

Latvijas Fizioterapeitu asociācija

Reģ. Nr. 40008011680

Veczariņu iela 12, Rāmava

Ķekavas novads

Latvija, LV-2111

e-pasts: fizioterapeitiem@gmail.com 


LFA rekvizīti: 

Latvijas Fizioterapeitu asociācija, 
Reģ. Nr. 40008011680 
SEB banka 
Kods: UNLALV2X 
Konta nr.: LV68UNLA0034102263100

Pieslēgties

Go to top