Vakance: SIA ''Onplate'' sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu

SIA ''Onplate'' sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu organizē vispār attīstošas vingrošanas nodarbības bērniem pareizas stājas attīstības veicināšanai, kas tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros. Sakarā ar to meklējam sertificētus fizioterapeitus, kas varētu vadīt nodarbības bērniem grupās. Nodarbības notiek bērniem vecumā no 8-12 gadiem. Tiek organizētas grupiņās, ko apmeklē 8 - 10 bērni. Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes. Nodarbības notiks Rīgas centrā: Rīgas 21. vidusskolā (Tomsona iela 35) un Body Sport telpās Stabu ielā 30/1. Projekta termiņš līdz 2023. gada aprīlim.

Prasības speciālistiem:

  • sertificēts fizioterapeits, reģistrēts Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā (http://www.vi.gov.lv/lv/pr) vai līdzvērtīgā reģistrā ārvalstīs,
  • ar pieredzi vismaz 30 (trīsdesmit) vingrošanas grupu nodarbību vadīšanā bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam.


Vairāk informācijas zvanot pa tālruni +37126627625 (Krista) vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Go to top