Vakance: Biedrība ''Cerību gaismiņa''

Biedrība ''Cerību gaismiņa'' savam kolektīvam aicinām pievienoties fizioterapeitu vai fizioterapeitus, kas būtu ieinteresēts/-i sniegt fizioterapijas nodarbības gan projekta ietvaros, gan arī ārpus tā.

  • Biedrība ''Cerību gaismiņa'', kā sadarbības partneris piedalīsies Deinstitucionalizācijas Eiropas Savienības projektā ''Sirdsdomas Jaunai dzīvei'' (2015.-2022.g.) Olaines novada pašvaldībā, un nodrošinās vairākus speciālistus, kas sniegs sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Lielākā daļa šo bērnu ir ar autiskā spektra traucējumiem.

  • Uz doto brīdi fizioterapija ir nepieciešama 27 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kas var saņemt DI projekta ietvaros rehabilitācijas pakalpojumus sava individuālā sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas plāna ietvaros. Taču interese par fizioterapijas nodarbībām ir krietni lielāka.

  • DI projekta ietvaros vienam bērnam piešķirtas 100 reizes pie speciālistiem. Fizioterapeitam varam piedāvāt prognozējamo (sākotnējo) apmeklējumu 20 reizes no katra dalībnieka.


Plašāku informāciju var saņemt zvanot pa tālruni +37126010924 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Go to top