Vakance: VSIA NRC ''Vaivari'' VTPC Rēzeknes filiāle

VSIA “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centrs (VTPC) Rēzeknes filiāle aicina pievienoties mūsu komandai fizioterapeitu vai ergoterapeitu uz noteiktu laiku. Atalgojums (ar sertifikātu 1190.00 euro, bez sertifikāta 1080.00 euro)

Galvenie pienākumi:

 1. Veikt klienta funkcionālo novērtēšanu.
 2. Izsniegt klientam nepieciešamos tehniskos palīglīdzekļus.
 3. Izvērtēt klientu iesniegto dokumentu atbilstību normatīvajiem aktiem.
 4. Atbilstoši prasībām strādāt VTPC IS datubāzē.

Prasības kandidātam:

 1. Augstākā profesionālā izglītība.
 2. Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, augsta precizitāte un atbildības sajūta.
 3. Labas klientu apkalpošanas prasmes, prasme vadīt sarunu, spēja pamatot savu viedokli.
 4. Labas iemaņas darbā ar datoru.
 5. Spēja plānot savu darbu, noteikt prioritātes.
 6. Par priekšrocību tiks uzskatīti pretendenti, kuriem ir B kategorijas autovadītāja apliecība.


CV nosūtīt
  uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., kontaktpersona – Gunta Lipska, tālrunis +37164622273

 

Vakance: SIA “Jūrmalas slimnīca”

SIA ''Jūrmalas slimnīca'' savai komandai aicina pievienoties fizioterapeitu (uz nenoteiktu laiku).
Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Detalizētu informāciju par vakanci lasi šeit.

Vakance: SIA ''Laba prakse Cesvaine''

SIA ''Laba prakse Cesvaine'' fizioterapijas klīnika piedāvā darbu fizioterapeitam.

Piedāvājam:

 • Profesionālu un atbalstošu darba vidi
 • Profesionālu attīstību pieredzējušu fizioterapeitu vadībā
 • Attīstīt un papildināt zināšanas un prasmes 
 • "up to date" praktizēšana
 • Konkurētspējīgu atalgojumu, ar tendenci pieaugt (pirmos 3 mēnešus fiksēta pamatalga, pēc tam procentu likme no sniegto pakalpojumu daudzuma. Ienākumi vidēji robežās  900-1300 EUR bruto (atkarīgs no sniegto fizioterapijas pakalpojumu daudzuma)
 • Pilna darba slodze līdz 40 stundām nedēļā

Sagaidām:

 • Patiesu interesi fizioterapijā 
 • Vēlmi mācīties, pilnveidoties un profesionāli attīstīties


Pacientu loks ir ļoti plašs. Tiek piedāvātas arī mājas vizītes pacienta dzīves vietā (rūpējamies un esam atbildīgi par mūsu fizioterapeita drošību). Iesaistāmies dažādos projektos, organizējam seminārus. 
Ar kolēģiem 1 x/nedēļā organizējam ''sapulcīti'' par klīniskajiem gadījumiem, tādā veidā arī jaunajam kolēģim sniedzot atbalstu, padomu, iespēju aktīvi uzdod sev interesējošos klīniskos jautājumus.


CV un motivācijas vēstuli
iesūtīt pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar norādi fizioterapeits Cesvainē. Jautājumu gadījumā zvanīt +37128760557 - Evija

 

Izīrē telpas fizioterapeitam, Rīgā

Fizioterapeitam tiek izīrēta skaista, gaiša telpa Rīgas centrā, Bruņinieku ielā 36. Lieliska lokalizācija, ērta nokļūšana ar sabiedrisko vai personisko transportu. Virtuve, kur malkot tēju, kā arī vestibils un gardarobe. Platība 24m2. Telpa gaiša un saulaina, viss nepieciešamais inventārs (kušete, paklāji, dažāds vingrošanas inventārs, spogulis utt.). Īres cena atkarībā no īres laiku rezervācijas.
Kontakti saziņai un papildus informācijai, tālr. +37128384888, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 

Meklē darbu sertificēts fizioterapeits

Sertificēta fizioterapeite ar 13 gadu pieredzi meklē aprīkotas telpas Rīgā, Āgenskalnā darbam ar pieaugušajiem pacientiem 2 dienas nedēļā. Apsolos būt kārtīga un ievērot visas higiēnas normas. Izskatīšu visus piedāvājumus. Kontaktinformācija: e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., mob. +37126187485.

Meklē darbu Rīgā vai Ogres rajonā

Sertificēta fizioterapeite meklē slodzes vai pusslodzes darbu Rīgā vai Ogres rajonā. 

 • Pieredze darbā ar dažāda profila pacientiem.
 • Teipošanas sertifikāti ( medical, punch, dynamic )
 • TRX suspension training
 • Fiziskās aktivitātes grūtniecības laikā, mazuļa aprūpe
 • Klasiskā masāža
 • Facilitācijas tehnikas motorās attīstības veicināšanai bērniem līdz gada vecumam
 • Nūjošana u.c.

***Nepieciešamības gadījumā plašāku CV varu nosūtīt! E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. tālr. +37126380368

Meklē darbu Rīgā vai Rīgas apkartnē

Fizioterapeits ar pieredzi darbā sporta komandā un individuāli, meklē darbu sporta komandā - vēlams Rīgā vai tās tuvumā.
Tālr. +37126593371; e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iznomā telpas: Āgenskalns, Rīga

Fizioterapeitam vai ārstu praksei tiek iznomātas gaišas telpas 1.stāvā, 32 m2 platībā Āgenskalnā,  Bāriņu ielā 10, pretī Āgenskalna tirgum. Telpas ir tikko remontētas, sastāv no 2 kabinetiem, viegli pievienot izlietni/es, tās atbilst Ministru kabineta noteiktajām ārstu kabineta prasībām, telpām ir divas ieejas no ēkas fasādes puses un otra ieeja no pagalma puses ar pacēlāju (cilvēkiem ar kustību traucējumiem). Telpas atrodas administratīvā ēkā jau ar garantētu cilvēku plūsmu, ēkā ir arī citas lielākas telpas, kuras ideāli būs piemērotas  vingrošanas zālei, deju studijai vai citai komercdarbībai. Visas telpas ir ļoti gaišas, tām ir plaši logi un augsti griesti virs 3 m, jaudīgs kondicionieris, viegli pieslēgt signalizāciju, pieejams jaudīgs internets. Ēkā nesen veikts remonts, izremontētas kāpņu telpas, uzstādītas jaunas durvis ar domofonu. Ēkai ir trīs ieejas - viena no fasādes puses un divas no slēgta plaša pagalma ar elektroniskajiem vārtiem. Nomniekam būs pieejama bezmaksas autostāvvieta ēkas pagalmā, sabiedriskā transporta pietura atrodas pie ēkas, ērti piebraucamie ceļi, laba gājēju un transporta plūsma gar ēku. Nomas maksa 320 EUR+PVN/ mēnesī un komunālie maksājumi.
Tālrunis informācijai +371 20102560, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

     

    

Go to top