Slimību profilakses un kontroles centra informatīvie materiāli

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC)  piedāvā iespēju saņemt bezmaksas drukātos informatīvos izdevumus par dažādām veselības veicināšanas tēmām (piemēram, veselīgs uzturs, fiziskās aktivitātes, atkarību profilakse, zīdīšana,  u.c.).

Aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt SPKC izstrādātos drukātos materiālus, kurus ieteicams gan izvietot uzgaidāmajās telpās, gan izmantot darbā ar pacientiem un citur, kur šie materiāli  būtu lietderīgi. Īpaši SPKC vēlas uzsvērt, ka ir izstrādāts vingrošanas komplekss pamatu apgūšanai, muguras muskuļu stiprināšanai, rīta rosmei, senioriem un biroju darbiniekiem.

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka SPKC mājas lapas sadaļā "Informatīvi izdevumi":
https://www.spkc.gov.lv/lv/informativi-izdevumi/informativi-izdevumi/ ir iespēja plašāk iepazīsties ar SPKC izstrādātajiem informatīvajiem materiāliem.

 

  • Informatīvos materiālus var saņemt Slimību profilakses un kontroles centrā (Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas teritorijā Duntes ielā 22) 206. kabinetā.
  • Kontaktpersona un informācija izdales materiālu saņemšanai: Kristīne Šica, Slimību profilakses un kontroles centrs, tālrunis: 67387615 vai
    e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Go to top