Uzņemšana RSU akadēmiskā maģistra studiju programmā "FIZIOTERAPIJA"

Vēlies paplašināt zināšanu apvārsni? 

Programma sagatavo augsti kvalificētus fizioterapeitus ar padziļinātu fizioterapijas specialitātes izpratni un spēju sekmīgi iesaistīties rehabilitācijas nozares pētniecībā un attīstībā.

Elektroniskā pieteikšanās: notiek no 20.08.2018. līdz 24.08.2018.  RSU elektroniskās pieteikšanās sistēmā e-Uzņemšana (elektroniskā pieteikšanās nav obligāta, pieteikties studijām var arī klātienē).

Pēc dokumentu reģistrācijas e-Uzņemšanā jāierodas Rīgas Stradiņa universitātē Rīgā, Dzirciema ielā 16, lai apstiprinātu ievadīto datu patiesumu un nokārtotu pārbaudījumus, ja tādi ir paredzēti.

Dokumentu pieņemšana: Rīgas Stradiņa universitātē Rīgā, Dzirciema ielā 16, K korpusā, 100. kabinetā no līdz 24. augustam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, trešdienās no 8:00 līdz 19:00.

Detalizētu informāciju lasi šeit.

 

 

Studiju iespējas Latvijā

 • Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) piedāvā studēt dažādās studiju programmās.
  Fizioterapeita kvalifikāciju ir iespējams apgūt pilna vai nepilna laika klātienē, iegūstot profesionālo bakalauru veselības aprūpē.
  Kā arī ir iespēja studēt pilna laika klātienē akadēmiskā maģistra studiju programmā ,,Fizioterapija'' iegūstot veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē.
  Iegūstot veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ir iespēja studēt doktora studiju programmā ,,Medicīna''.

Detalizētu informāciju par studiju iespējām RSU jūs varat apskatīt šeit.

 • Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) arī piedāvā profesionālo bakalaura augstākās izglītības programmu ,,Fizioterapija''.
  Šo studiju programmu ir iespējams apgūt pilna laika klātienē un nepilna laika klātienē, iegūstot profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju ,,Fizioterapeits'' ar specializāciju sporta jomā.

Detalizētu informāciju par studiju iespējām LSPA jūs varat apskatīt šeit.

 • Daugavpils universitāte (DU) piedāvā apgūt profesionālo bakalaura studiju programmu ,,Fizioterapija''.
  Studiju programmu ,,Fizioterapija'' ir iespējams apgūt pilna laika studijās, iegūstot profesionālo bakalauru veselības aprūpē.

Detalizētu informāciju par studiju iespējām DU jūs varat apskatīt šeit.

Profesionālā sporta fizioterapeitu sagatavošana

Sākot ar 2014.gadu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) pirmo reizi Latvijā un Baltijā uzsāks sporta fizioterapeitu sagatavošanu profesionāli akadēmiskā līmenī.

Tas kļuvis iespējams, jo šā gada 17.jūlijā Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Studiju akreditācijas komisija uz diviem gadiem akreditējusi LSPA profesionālo maģistra studiju programmu „Veselības aprūpes speciālists sportā”, kuras absolventi iegūs veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju: sporta fizioterapeits vai arī pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā.

Sīkāka informācija šeit

 

Go to top