Katram fizioterapeitam savu supervizoru!!!


    8. septembris fizioterapeitiem ir svētku diena, jo jau 12 gadus Latvijas Fizioterapeitu asociācija organizē Vispasaules Fizioterapeitu dienu Latvijā.
   Šis gads ir citāds. Covid 19 krīze ir skārusi mūs visus. Mēs apzināmies, ka šis gads mums visiem nav bijis viegls. Tāpēc sadarbībā ar Latvijas Supervizoru apvienību aicinām piedalīties speciāli fizioterapeitiem rīkotajās aktivitātēs! 

Katram fizioterapeitam savu supervizoru!

    Lai palīdzētu mums atgūties no krīzes un kļūt vēl stiprākiem, 12. Vispasaules fizioterapeitu dienā aicinām apmeklēt bezmaksas supervīzijas divpadsmit dienu garumā! Supervīzijas notiks no 4. septembra līdz 15. septembrim.
   Supervīzija ir vieta un laiks, kurā pārdomāt un reflektēt par savu profesionālo darbību, veikt pašnovērtējumu un savas darbības pārskatu, izvirzot mērķus, lai uzlabotu savu profesionālo kvalitāti, un pilnveidot profesionālās spējas. Supervīzija palīdz pie pārmērīga profesionālā stresa un izdegšanas, darba gandarījuma samazināšanās, konfliktu situāciju koriģēšanai kā arī atklāt un attīstīt savu profesionālo potenciālu. Pēc vajadzības katrs fizioterapeits varēs turpināt supervīzijas procesu, personiski vienojoties ar supervizoru.
Ja vēl nav bijusi pieredze supervīzijā, šis laiks ir īstais, lai nebaidītos un izmēģinātu!

♦ Pielikumā supervizoru piedāvājums - lasi šeit!!!
Atrodi supervizoru, zvani un piesakies!

 

Go to top