Aktuāla informācija LFA biedriem! (Informācija papildināta 01.04.2020)

Informācija LFA biedriem!

     Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, Covid-19 vīrusa izplatīšanās ātrumu un ietekmi uz mūsu ikdienu kopumā, LFA valde aicina būt atbildīgiem, rūpēties par sevi un personām, kas vēršas pie Jums kā profesionāļiem! Iegūstiet ]informāciju no ticamiem informācijas avotiem un sekojiet līdz aktualitātei! 

     Apzinoties valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa ietekmi uz fizioterapiju un profesionālo darbību, izmaiņām ambulatoro prakšu ikdienas darba organizēšanā un potenciālajām izmaiņām uzņēmumu finansiālajā stabilitātē LFA valde, jau iepriekšējās nedēļas beigās, ir vērsusies Ministru kabinetā, Finanšu un Veselības ministrijās, aicinot rast risinājumu un iespējamu atblastu dīkstāves radīto seku finansiālās krīzes mazināšanai. Nozarē radušās dīkstāves sekas ir apzinātas un iespējamie risinājumi tiek meklēti arī sadarbībā ar LRPOA.

     Aicinām, mūs kā profesionāļus, meklēt radošus risinājumus šīs krīzes situācijas pārvarēšanai! Veicināt savstarpēju sadarbību un aicināt sabiedrību, arī sociālās distancēšanās un karantīnas laikā, būt fiziski aktīviem, nodrošinot nepieciešamo, PVO rekomendēto, fizisko aktivitāšu līmeni ikdienā. 

 

     LFA mājaslapā ir izveidota sadaļa, kas paredzēta sabiedrībai, kurā pievienot informāciju par: 

- iespējām saņemt fizioterapijas pakalpojumu (konsultācijas un nodarbības) attālināti;
- informatīvus video un audio failus.

     Tādējādi, veidot vienotu platformu informācijas pieejamībai. Tas ļaus ērtāk un vieglāk atrast fizioterapeitu, kas sniedz pakalpojumu attālināti, aktualizēs fizisko aktivitāšu nozīmi un ietekmi uz ikdienas kvalitāti dzīvojot mājās. Aicinām Jūs iesūtīt informatīvo materiālu, video, attālinātu konsultāciju un nodarbību piedāvājumus, lai apkopotā veidā varam to piedāvāt sabiedrībai.
     Pieteikuma anketa informācijas ievietošanai mājaslapā - šeit!!!

     Physiopedia piedāvā iespēju papildināt savas zināšanas par fizioterapeita lomu saistībā ar COVID-19, piedaloties bezmaksas tiešsaistes kursā: www.physiospot.com/physiopedia/covid-19-update-free-online-course/ 


Jūsu labsajūtai: 

- https://quarantrain.org/ starptautiska platforma fizisko aktivitāšu veicināšanai. Iespējamas saņemt tiešsaistes atbalstu un informāciju par vingrinājumiem un ikdienas aktivitātēm.

- WCPT apakšgrupa International Association of Physical Therapists working with Older People (IPTOP) ir apkopojusi informatīvus avotus par fiziskajām aktivitātēm un to rekomendācijām gados veciem cilvēkiem. Informācijas apkopojumu skatiet šeit!  

- Starptautiska pētnieku un fizioterapeitu ekspertu darba grupa intensīvās terapijas un akūtās kardiorespiratorās fizioterapijas jomā ir izstrādājusi rekomendācijas: Fizioterapijas pakalpojums personām ar COVID-19 akūtā stacionārajā posmā: rekomendācijas klīniskās prakses nodrošināšanai - skatiet šeit!

Go to top